00:51
Оновлений закон про цивільний захист і підготовку населення готує уряд польський

Польський уряд відзначає, що оновлення законодавства щодо цивільного захисту і готовності до надзвичайних ситуацій, включаючи збройний конфлікт, є необхідним кроком для забезпечення безпеки країни та її громадян. Нове законодавство передбачає ряд заходів, які мають підвищити готовність населення до різних небезпечних ситуацій, а також збільшити кількість доступних укриттів та покращити систему оповіщення населення.

Проєкт закону передбачає створення курсів з безпеки та домедичної допомоги, які будуть доступні для широкої громадськості. Також передбачається оновлення системи оповіщення населення та збільшення кількості укриттів, які будуть справді придатні для застосування у надзвичайних ситуаціях.

Аудиторське відомство раніше зазначало, що лише 4% поляків мають доступні укриття у разі надзвичайної ситуації. Тому питання про наявність укриттів є важливим у публічній дискусії в Польщі. Нещодавно мер Варшави обіцяв інвестувати значну суму у підготовку цивільних та покращення існуючих укриттів.

Проєкт закону буде розглянутий у парламенті після консультацій з громадськістю та місцевою владою. Кошти на втілення законодавства будуть виділятися з державного та місцевих бюджетів, а також можуть бути залучені кошти з фондів ЄС.

Ситуація з безпекою також є актуальною в інших країнах Європи. Наприклад, у Німеччині теж обговорюється питання про підготовку цивільного населення до надзвичайних ситуацій. Німецький союз міст і громад закликав федеральну владу до інвестицій з метою захисту населення від можливої війни. А в Естонії планують додати до будівельних норм вимогу про укриття.

Загалом, оновлене законодавство щодо цивільного захисту і готовності до надзвичайних ситуацій є важливим кроком для забезпечення безпеки країни та її громадян. Польща вже довгий час веде активну дискусію на цю тему та робить кроки для підвищення готовності до можливих небезпечних ситуацій.

Другие интереcные современные новости:

пробежки на свежем воздухе

 

Утро каждого начинается не так, как у других. У кого-то это чашечка бодрящего кофе, другой идет на пробежку, а третий вовсе не успевает даже позавтракать.

Новость из рубрики: Спорт и туризм |

Категория: Общество и политика | Просмотров: 366 | Добавил: adminA | Теги: Польща, захист, закон | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close