10:54
Партія дизпального з США вперше надійшла в Україну

В Україну вперше надійшла партія дизельного пального виробництва Marathon Petroleum Company. Пальне імпортувала компанія "Укрпалетсистем".

"Танкер дедвейтом 100 тис. т. було прийнято у порту Гамбурга, звідки ми забираємо продукт меншими танкерами по 30 тис. т. і веземо на наш термінал у Польщі. Ця перша партія вже почала надходити в Україну", — розповіли в UPG.

Американський дизель уже надійшов на заправні станції UPG.

"Це перший в історії випадок надходження до нас американських нафтопродуктів. Це дуже символічна подія, адже вона показує, як трансформується ринок України і Європи внаслідок антиросійських санкцій. Це краща ілюстрація руйнації міфів про нереальність життя без російських нафтопродуктів".

Група компаній UPG оперує мережею заправних станцій, яка наразі налічує 81 одиницю. За результатами 2022 року UPG стала другим за обсягом імпортером дизельного пального, а протягом останніх років є одним із найбільших гуртових продавців дизпального.

Другие интереcные современные новости:

3 слова, которые убивают наш успех


Ни для кого не секрет: слова, которые мы произносим, нередко закладывают успех или неудачу нашим начинаниям. Для того, чтобы достичь того, о чем вы мечтаете, вам надо исключить из своего лексикона эти слова!

Новость из рубрики: PR, реклама и маркетинг |

Категория: Автомобили | Просмотров: 71 | Добавил: adminA | Теги: україна, США, дизпаливо | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close