00:11
Податки і військовий збір піднімуть

Міністерство фінансів працює над проєктом закону про підвищення податків, оскільки для підтримки воєнних потреб необхідно ще до 500 млрд грн.

Йдеться про підвищення податку на додану вартість і військового збору. Про це з посиланням на джерела у Кабінеті міністрів і Верховній Раді повідомили Forbes.

Військовий збір планують підвищити з 1,5% до 5%.

Таку ж ставку податку в 5% можуть запровадити й для фізосіб-підприємців, що працюють на спрощеній системі оподаткування.

Про рівень підвищення ПДВ наразі ще остаточно не визначилися. Ймовірне підвищення - на рівні на 2-3%.

Головною причиною можливого підвищення податків є збільшення військових потреб.

За словами співрозмовника видання у парламентському комітеті, додаткові потреби держбюджету оцінюють у 400-500 млрд грн.

За розрахунками Forbes, підвищення ставки військового збору з 1,5% до 5% для найманих працівників (без урахування можливого запровадження військового збору для ФОП) може принести бюджету додатково 90-100 млрд грн на рік.

Підвищення ставки ПДВ на 1% дасть близько 40 млрд грн додаткових річних доходів.

У разі підвищення ПДВ на 2-3% доходи до бюджету можуть зрости на 70-120 млрд грн.

У державному бюджеті утворився розрив у $5 млрд, необхідних на закупівлю зброї, сказав міністр фінансів Сергій Марченко. У найближчі тижні буде місія Міжнародного валютного фонду, повідомив міністр.

Другие интереcные современные новости:

старый дизельный мотор

 

Когда покупается новый автомобиль, приходит время освободить гараж от старого. Это проблема для каждого третьего автовладельца.

Новость из рубрики: Автомобили |

Категория: Бизнес и производство | Просмотров: 364 | Добавил: adminA | Теги: податок, збір, військовий | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close