00:02
Постачання електроенергії промисловим майнерам на користь металургів обмежить уряд Швеції

уряд швеція На тлі енергетичної кризи, що насувається, міністр енергетики Швеції Хашаяр Фарманбар оголосив, що електроенергія всередині країни переважно прямуватиме в галузі, які створюють робочі місця, такі як сталеливарні заводи, а не біткоін-майнерам.

"Відверто кажучи, енергія потрібна для корисніших речей, ніж біткоїн", – сказав Фарманбар.

За словами міністра енергетики, майнери біткоїнів використовують енергоємне обладнання та покладаються на дешеву електроенергію, а не на людську працю. Фарманбар відмовився озвучити, за допомогою яких конкретних заходів можна обмежити майнінг. У доповіді міністра йдеться, що вони можуть включати пріоритетне забезпечення доступу до джерел енергії. Нові галузі, що створюють робочі місця, отримають його насамперед.

У червні Центральний банк Швеції (Riksbank) виступив за повну заборону майнінгу біткоїну. Тоді Регулятор вимагав запобігти впровадженню біткоїну в країні, турбуючись про фінансову стабільність та навколишнє середовище. Минулого року регулятори Швеції закликали заборонити майнінг криптовалюту на всій території ЄС.

Другие интереcные современные новости:

проверить АКПП


Управлять транспортным средством, которое комплектуется автоматической коробкой передач, очень удобно и комфортно. Не нужно самостоятельно следить за переключением передач.

Новость из рубрики: Автомобили |

Категория: Экономика и финансы | Просмотров: 121 | Добавил: adminA | Теги: Швеція, електроенергія, майнер, уряд | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close