00:22
Щоб знизити залежність від імпорту Китай нарощує видобуток нафти

Прагнення до глибоководного буріння пов’язані з тим, що зростання споживання нафти збільшує залежність країни від імпортних енергоносіїв. Найбільший у світі імпортер нафти отримує понад 70% своїх поставок з-за кордону порівняно з менш ніж 10% на рубежі тисячоліть.

China National Offshore Oil Corp, одна із трьох найбільших державних нафтових компаній у Китаї, активно витрачає кошти на розробку технологій для глибоководного буріння.

Китайська нафтова компанія перетворила Бохайську затоку між Китаєм та Корейським півостровом на найбільше нафтове родовище країни, також державні компанії розширюють Люхуа та інші родовища у східній частині Південно-Китайського моря. Минулого року на морські свердловини припадало 60% видобутку нафти у Китаї.

Американські аналітики відзначають, що великі нафтові компанії, такі як Chevron і Shell, як і раніше, є передовими гравцями в цьому секторі, володіючи технологічними можливостями для буріння в суворіших і глибших морських умовах, але китайські компанії стрімко скорочують цей розрив.

 

Другие интереcные современные новости:

3 слова, которые убивают наш успех


Ни для кого не секрет: слова, которые мы произносим, нередко закладывают успех или неудачу нашим начинаниям. Для того, чтобы достичь того, о чем вы мечтаете, вам надо исключить из своего лексикона эти слова!

Новость из рубрики: PR, реклама и маркетинг |

Категория: Бизнес и производство | Просмотров: 602 | Добавил: adminA | Теги: нафта, китай, імпорт, видобуток | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close