00:51
Складено рейтинг "найрозумніших" автомобільних процесорів

  Фахівці китайського бенчмарку опублікували перший рейтинг найпотужніших автомобільних процесорів. Найімовірніше, тепер оновлений рейтинг публікуватиметься щомісяця за аналогією з рейтингом найпродуктивніших пристроїв під операційними системами Android та iOS.

Інформацію про роботу автомобільних чіпів почали збирати ще місяць тому як бета-тестування. І тепер творці бенчмарку опублікували результати проведеної роботи.

Перші два місця посіли процесори від компанії Qualcomm. На першому місці розташувалася модель Snapdragon 8295 із результатом 695 996 балів. Цей чіп використовується в автомобілі Robo-01 Moon Probe Limited Edition. На другому – Snapdragon 8195; вона спромоглася набрати 534 990 балів. “Бронзу” взяв чіп RK3588 від компанії Rockchip. Його результат – 487 524 бали. Він не так сильно поступається Snapdragon 8195, причому є «народним» процесором, розробленим на території Піднебесної.

Заради справедливості, слід зазначити, вже дуже скоро рейтинг може змінитися кардинальним чином. Справа в тому, що тут немає результатів тестування процесорів електроавтомобілів Tesla, також чіпів від компанії AMD.

 

Другие интереcные современные новости:


Вы зашли на авторынок и ваш взгляд буквально прикипел к гордо красующемуся Subaru. Возможно, что это и есть та самая любовь с первого взгляда и на всю оставшуюся жизнь.

Новость из рубрики: Автомобили |

Категория: Автомобили | Просмотров: 552 | Добавил: adminA | Теги: процесор, автомобіль, Рейтинг | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close