00:21
У Міносвіти пояснили щодо осінніх шкільних канікул

осінь школа канікули У зв'язку з масованими ворожими ракетними ударами по містах України було ухвалено рішення перевести всіх школярів та студентів на дистанційне навчання. Що тепер буде із початком осінніх канікул у школах, пояснив перший заступник міністра освіти Андрій Вітренко.

За його словами, те, коли учні повернуться за парти до класів та аудиторій, визначатиме влада на місцях з урахуванням ситуації з безпекою. При цьому деякі навчальні заклади матимуть змогу відновити навчання в офлайн-форматі вже з 17 жовтня – з понеділка.

"З наступного тижня форму навчання – онлайн, офлайн чи змішана – визначатиме місцева влада та директори шкіл", – сказав Вітренко.

Щодо початку осінніх канікул, то такі рішення також прийматимуться індивідуально для кожної області, населеного пункту та регіону.

За його словами, у міністерстві не проти, якщо на місцях за рішеннями директорів та засновників шкіл канікули починатимуться раніше запланованих строків – достроково, чи навчання відбуватиметься у системі онлайн.

Другие интереcные современные новости:


Вы зашли на авторынок и ваш взгляд буквально прикипел к гордо красующемуся Subaru. Возможно, что это и есть та самая любовь с первого взгляда и на всю оставшуюся жизнь.

Новость из рубрики: Автомобили |

Категория: Культура и учёба | Просмотров: 99 | Добавил: adminA | Теги: осінь, школа, Канікули, Міносвіта | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close