00:20
У Швеції закриють небо під час проведення конкурсу "Євробачення"

Цьогоріч на конкурсі Євробачення Швеція запровадить посилені заходи безпеки. У місті Мальме в день проведення заходу закриють повітряний простір та застосують протидронові технології. Про це повідомляє шведська суспільна телемовна організація "SVT Nyheter".

Над містом Мальме закриють небо у день проведення Євробачення-2024

Влада шведського міста Мальме, яке приймає цьогоріч Євробачення, пообіцяла посилену безпеку під час пісенного конкурсу, адже побоюється можливих терористичних актів з боку Гази.

Щоб захистити учасників Євробачення, поліція буде використовувати технології для збивання безпілотників у повітрі. Над  місцем проведення заходу буде створена безпольотна зона, за якою буде посилено слідкувати поліція.

Окрім цього, для посилення безпеки заходу запросять поліцейських з Данії та Норвегії, які будуть охороняти кожну подію на заході.

У поліцейському управлінні Мальме також пропрацювали операцію під назвою "Гундер", завдяки яким правоохоронці підготувалися до будь-яких видів нападів і заворушень — від некерованих демонстрацій до складних атак з боку міжнародних терористичних організацій.

Другие интереcные современные новости:


Ремонт иномарки с применением бюджетных аналогов – это риск. Китайские запчасти может и подойдут, но прослужат недолго и могут привести к повышенному износу ключевых узлов.

Новость из рубрики: Автомобили |

Категория: Шоу-бизнес и кино | Просмотров: 516 | Добавил: adminA | Теги: Євробачення, Небо, Швеція, Конкурс | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close