00:35
Україна на кордоні з білоруссю зводить стіну

Україна стіна кордон білорусь Україна зводить стіну на кордоні з білоруссю, аби зупинити навіть гіпотетичне просування противника. Про це повідомляє заступник керівника Офісу президента України Кирила Тимошенка.

"Зараз на Півдні наші люди зустрічають наших військових, а на Півночі кипить інша робота - тут зводять стіну на кордоні з білоруссю. Рів, насип, залізобетонний паркан з колючим дротом - це інженерні загородження, які будують на Волині", - написав він.

За його словами, вже облаштовано близько 3 км кордону, але роботи ще тривають.

Окрім того, роботи ведуться у Рівненській та Житомирській областях. Фортифікаційні споруди зводяться і в регіонах, які межують з територією рф.

"Наші прикордонники 24/7 відстежують ситуацію, мають все необхідне обладнання для того, щоб побачити ворога далеко в тилу... Ми всі хочемо захисту, ми робимо все, щоб зупинити навіть гіпотетичне просування ворога", - зазначає Тимошенко.

Другие интереcные современные новости:

город на марсе маска

 

Гендиректор компании SpaceX Илон Маск заявил, что у него есть планы по строительству на Марсе города, который полностью будет независим от планеты Земля.

Новость из рубрики: PR, реклама и маркетинг |

Категория: Общество и политика | Просмотров: 78 | Добавил: adminA | Теги: стіна, Білорусь, кордон, україна | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close