00:18
Від дизельних двигунів відмовилася Volvo

Шведська компанія Volvo однією із перших в автоіндустрії оголосила про припинення виробництва моделей із дизельним двигуном. Останній дизельний автомобіль Volvo зійде з конвеєра цьогоріч.

Про це розповідає пресслужба виробника. Volvo Cars електрифікує весь модельний ряд до 2030 року, а кліматично нейтральною компанія стане до 2040 року.

Минулого року компанія ухвалила рішення припинити розробку нових двигунів внутрішнього згоряння, тому більше не інвестує у це кошти. У листопаді 2022 року була продана частка Volvo Cars в Aurobay, спільному підприємстві, що містило активи ДВЗ.

"Електричні силові агрегати – це майбутнє. Вони перевершують двигуни внутрішнього згоряння: створюють менше шуму та вібрацій. Потребують менше витрат на обслуговування та мають нульові викиди у вихлопній трубі, – говорить Джим Роуен, виконавчий директор Volvo Cars.– Компанія зосереджена на створенні широкого портфоліо електромобілів преміум сегменту, що виправдають очікування клієнтів від Volvo. Це ключова частина реакції компанії на зміну клімату".

Власна мета Volvo Cars щодо електрифікації є більш амбітною. А беручи участь у тижні кліматичних змін, що проходить у Нью-Йорку, компанія прагне надихнути інших на сміливіші дії проти зміни клімату. Припинення виробництва моделей із дизельним двигуном до початку 2024 року демонструє швидкість трансформації автомобільної промисловості та попит споживачів в умовах кліматичної кризи.

Чотири роки назад частка ДВЗ на ринку Європи була ключовою: більшість проданих на континенті у 2019 році Volvo були із дизельними двигунами, тоді як продажі електромобілів лише починалися. Відтоді тенденція змінилася. Це пов’язано зі зміною попиту, жорсткішими правилами щодо викидів та все більшою популярністю електричних моделей. Наразі більшість продажів Volvo у Європі – електрифіковані автомобілі з повністю електричною або гібридною трансмісією.

Зменшення дизельних автомобілів на вулицях міста позитивно впливає на якість повітря. Попри те, що в них менші викиди СО2, ніж у бензинових двигунах – дизельні все одно забруднюють повітря в населених пунктах через вміст газів, а зокрема оксиду азоту.

Другие интереcные современные новости:


Вы зашли на авторынок и ваш взгляд буквально прикипел к гордо красующемуся Subaru. Возможно, что это и есть та самая любовь с первого взгляда и на всю оставшуюся жизнь.

Новость из рубрики: Автомобили |

Категория: Автомобили | Просмотров: 201 | Добавил: adminA | Теги: відмова, Volvo, двигун, дизель | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close