08:27
Віддати використані машини Україні попросив мера Лондона британський міністр

Міністр житлово-комунального господарства, громад та місцевого самоврядування Майкл Гоув звернувся до мера Лондона із проханням передати машини, які підуть на металобрухт, Україні. Про це повідомляється на сайті парламенту Великобританії.

Майкл Гоув вважає, що мерія могла б надати Україні транспортні засоби, які інакше були б списані.

"Я був вкрай розчарований і здивований, дізнавшись, що адміністрація Великого Лондона не пропонувала підтримати Україну шляхом надання транспортних засобів, які інакше були б утилізовані відповідно до схеми утилізації ULEZ"., - зазначив міністр.

Гоув нагадав, що схема утилізації ULEZ була розроблена з метою покращення якості повітря у Лондоні.

"Наскільки я розумію, схема утилізації ULEZ була розроблена на основі екологічних вимог. Вигода від покращення якості повітря в результаті видалення з доріг Лондона автомобілів, що не відповідають вимогам. І я впевнений, ви погодитеся, що прибрати ці транспортні засоби з доріг Лондона (а отже , і досягти тих самих екологічних переваг), підтримуючи зусилля України, - краще, ніж просто утилізувати їх", - написав міністр

Наприкінці листа Гоув висловив сподівання, що автомобілі все ж таки передадуть Україні.

"У більш загальному плані ми готові розглянути всі можливі варіанти, щоб гарантувати, що ми зможемо підтримати українців зі списаними автомобілями Лондона. Я впевнений, що ви, як і я, хочете зробити все, що у ваших силах, щоб допомогти нашим друзям у Україні", – написав міністр.

Другие интереcные современные новости:

далекая звезда

 

Ученые астрофизики из Федеральной политехнической школы Лозанны обнаружили очень далекую и редкую звезду с одной странностью – она обладала крайне низким содержанием металлов.

Новость из рубрики: Технологии и IT |

Категория: Автомобили | Просмотров: 85 | Добавил: adminA | Теги: авто, лондон, україна | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close