00:18
Відновлення усиновлення українських дітей американцями ініціює Конгрес США

У Палаті представників США було представлено новий проєкт резолюції, який закликає уряд України відновити процес усиновлення українських дітей американськими громадянами.

Ця ініціатива, започаткована конгресменами Крісом Смітом та Дональдом Норкроссом, відображає бажання забезпечити стабільне та безпечне середовище для дітей, що постраждали від військових дій в Україні.

У Конгресі США було зареєстровано проєкт резолюції, який апелює до України з пропозицією відновити процес усиновлення дітей американськими громадянами. Ця ініціатива, представлена конгресменами Крісом Смітом та Дональдом Норкроссом, від Республіканської та Демократичної партій відповідно, підкреслює значення міжнародного усиновлення як засобу створення нових сімей для дітей, які залишилися без батьківського піклування.

Конгресмен Кріс Сміт, коментуючи цю ініціативу, зазначив, що міжнародне усиновлення відіграє ключову роль у забезпеченні постійних та люблячих сімей для дітей, які втратили своїх біологічних батьків або були покинуті ними. Він підкреслив, що такі дії можуть стати важливим кроком у забезпеченні благополуччя цих дітей.

У відповідь на військові дії в Україні, уряд країни тимчасово призупинив міжнародне усиновлення, але дозволив завершити вже розпочаті процеси та відновив внутрішнє усиновлення. Міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович наголосила на пріоритеті внутрішнього усиновлення, зазначаючи, що українські діти найкраще адаптуються в сім’ях, які поділяють їхні етнічні та культурні цінності.

Проєкт резолюції також включає рекомендації щодо усиновлення дітей, які вже брали участь у програмах у США, та закликає уряд України дозволити американським родинам подати заявку на тимчасове перебування цих дітей у США, поки не буде вирішено питання їхнього усиновлення.

 

 

Другие интереcные современные новости:


Чтобы в автомобиле работала магнитола, кондиционер или ближний свет, а самое главное можно было завести мотор, нужен источник электрической энергии – аккумулятор.

Новость из рубрики: Автомобили |

Категория: Дом и семья | Просмотров: 401 | Добавил: adminA | Теги: США, конгрес, Усиновлення | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close