00:23
За двома головними ознаками розпізнається шизофренія на ранній стадії

Медики встановили, що шизофренія розпізнається на ранній стадії. Даному недугу притаманні дві ознаки, які пов’язані зі зміною ставлення людини до навколишнього світу і до себе.

Ризику розвитку шизофренії найбільше схильні чоловіки і жінки у віці 20-30 років. Існує основна небезпека даного захворювання, пов’язана з тим, що його ранні симптоми важко визначити, так як вони не викликають підозр. Лише в міру їх посилення можна визначити наявність хвороби.

Першою ознакою є поява байдужості до всього світу. Людина перестає сприймати думку більшість людей, вона повністю їх ігнорує. У деяких з’являються неадекватні емоції, особливо на вечірці або святковому заході. Чоловік або жінка можуть плакати або проявляти агресію, в ряді випадків вони сміються і жартують. Хворі іноді взагалі не відчувають емоції і до всього проявляють байдужість.

Другою головною ознакою шизофренії є зміна гігієнічних звичок. Люди приймають душ не щодня, а два рази на тиждень, неакуратно стежать за порожниною рота. У них з’являється загальмованість при ранковому вмиванні, коли замість 6-7 хвилин людина займається цим 20 хвилин.

Другие интереcные современные новости:

Сушеные дары моря


Возможность длительного хранения, легкость доставки на дальние расстояния, доступная цена и отменные вкусовые качества делают сушеные морепродукты незаменимо быстрой закуской.

Новость из рубрики: Справки и рецепты |

Категория: Здоровье и медицина | Просмотров: 534 | Добавил: adminA | Теги: шизофренія, ознака | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close