00:14
За використання Google Analytics Швеція оштрафувала дві компанії

Ще двом компаніям винесено застереження щодо неприпустимості використання інструменту.

Шведського оператора зв'язку Tele2 було оштрафовано на $1,1 млн, а місцевий інтернет-магазин CDON — на $27,7 тис за використання коду Google Analytics на сайтах. Місцеві компанії Coop та Dagens Industries оштрафовані не були, але їм наказано припинити використання цього інструменту.

Регулятор ухвалив, що сервіс становить загрозу для споживачів, а вжитих його власником заходів для захисту конфіденційності користувачів недостатньо.

Google у своїй заяві стверджує, що Google Analytics допомагає веб-видавцям оцінити, наскільки ефективно їхні сайти та програми працюють для користувачів, не розкриваючи їх особисту інформацію. Визначення того, які дані збираються цими інструментами та як вони використовуються, залежить від організацій, які використовують Google Analytics, а не від самої Google.

 

Другие интереcные современные новости:

3 слова, которые убивают наш успех


Ни для кого не секрет: слова, которые мы произносим, нередко закладывают успех или неудачу нашим начинаниям. Для того, чтобы достичь того, о чем вы мечтаете, вам надо исключить из своего лексикона эти слова!

Новость из рубрики: PR, реклама и маркетинг |

Категория: Технологии и IT | Просмотров: 601 | Добавил: adminA | Теги: google analytics, штраф, Швеція | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close