00:06
Захистять від старечого недоумства ці продукти

папайї Дослідники зі США визначили антиоксиданти, пов'язані зі зниженим ризиком розвитку деменції, або старечого недоумства. Ці речовини містяться в деяких продуктах.

Вчені проаналізували зразки крові понад 7000 людей віком від 45 до 90 років. Зокрема, дослідників цікавила концентрація у сироватці крові антиоксидантів: вітамінів A, Е та C, а також низки каротиноїдів.

Автори роботи заявили, що висока концентрація лютеїну та зеаксантину в крові пов'язана з меншим ризиком розвитку деменції. Те саме спостерігалося для бета-криптоксантину.

Зазначається, що лютеїн та зеаксантин містяться в зелені та овочах: ​​шпинаті, гарбузі та моркві, а бета-криптоксантину — у папайї, цитрусових та кукурудзі. Вчені додали, що необхідні подальші дослідження, щоб перевірити, чи дійсно додавання конкретних антиоксидантів до дієти може захистити мозок від розвитку деменції.

 

Другие интереcные современные новости:

 

Украинские предприниматели, занимающиеся обслуживанием и ремонтом автомобилей, в первую очередь преследуют цель привлечения новой клиентуры.

Новость из рубрики: Бизнес и производство |

Категория: Здоровье и медицина | Просмотров: 112 | Добавил: adminA | Теги: недоумство, захист, продукти, старість | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close