00:33
Зберегти молодість допоможуть ці вечірні звички

Години перед сном буквально створені для турботи про свою красу — наша шкіра інтенсивно відновлюється саме вночі, а щоб процес регенерації відбувався максимально ефективно, потрібно до нього підготуватися. Фахівці розповіли, які звички перед сном сприятимуть збереженню молодості.

Вечірня йога

Стрес і напругу допоможе зняти йога перед сном. Дихальні практики сприятимуть швидкому релаксу. Йогу можна замінити на медитацію — або — якщо все це є для вас чужим — на п’ятихвилинку спокою, під час якої просто розмірено подихайте.

Провітрюйте спальню

Свіже повітря позитивно впливає як на якість сну, так і на відновлення шкіри під час відпочинку — у наповненій свіжим повітрям спальні верхні шари дерми краще насичуються киснем.

Чашка зеленого чаю перед сном

Вважається, що перед сном пити не можна, щоб уникнути ранкових набряків. Це не зовсім так: пити можна, але не пізніше ніж за годину до сну. Ідеальний вечірній напій — зелений чай, який прискорить метаболізм. Склянка звичайної води теж не буде зайвою, особливо якщо вдень ви її п’єте менше, ніж слід.

Максимальний догляд

Ніколи не нехтуйте вечірньою рутиною, причому не лише для шкіри обличчя, але й для тіла, губ. Протягом дня шкіра піддається серйозному впливу. Ультрафіолет, інтоксикація, стресові ситуації, коливання температури — усе це тягне за собою втрату колагену і еластину, тому ввечері допоможіть їй відновитися, адже саме під час сну активується регенерація шкірних покривів.

Правильна подушка

Якість сну і, як наслідок, вашої шкіри залежить не лише від вечірніх ритуалів, але й від правильно підібраних аксесуарів. Подушка — один з таких предметів, на який варто звернути увагу. Обирайте ту модель, на якій вам зручно, яка розслабляє і підтримує м’язи шиї. Придивіться до анатомічних подушок або так званих “подушок краси”. І частіше замінюйте наволочки, адже ваше обличчя з ними регулярно контактує під час сну.

Другие интереcные современные новости:

3 слова, которые убивают наш успех


Ни для кого не секрет: слова, которые мы произносим, нередко закладывают успех или неудачу нашим начинаниям. Для того, чтобы достичь того, о чем вы мечтаете, вам надо исключить из своего лексикона эти слова!

Новость из рубрики: PR, реклама и маркетинг |

Категория: Мода и красота | Просмотров: 354 | Добавил: adminA | Теги: Звичка, вечір, молодість | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close