00:06
ЗСУ звільнили нові території на півдні України

  Українські сили вибили ворога щез деяких населених пунктів на півдні країни. Яких саме – буде повідомлено після зачистки території. Про це 6 вересня повідомила начальниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталя Гуменюк в ефірі Freedom.

"Ми продовжуємо позиційні бої. Є території, які нами вже звільнені, і є розрахунковий час оголошення цих територій такими, які вже повністю під юрисдикцією України. Тому давайте ще трішечки почекаємо, ми готуємо повідомлення офіційне на цей рахунок, оскільки ми слідкуємо, щоб ці населені пункти після всіх жахіть окупації протягом пів року, щоб вони не зазнали масових артилерійських і авіаційних ударів зі сторони ворога", - пояснила вона.

Виходячи з таких міркувань, військове командування чітко визначає час, коли можна оголосити ці населені пункти вільними і такими, що перейшли під українську юрисдикцію.

"Окупанти залишають після себе заміновану територію і це одна із основних загроз, яка може бути серйозною для тих жителів, які поспішають повернутися на ці території, тому ми не поспішаємо оголошувати про звільнення населених пунктів, щоб провести ретельну зачистку від диверсійних груп і від таких сюрпризів", - додала Гуменюк.

Другие интереcные современные новости:

Масло в МКПП


Любой водитель, приобретая подержанный автомобиль, обязан проверить его механизмы и системы. Безусловно, предыдущий владелец провел предпродажную подготовку.

Новость из рубрики: Автомобили |

Категория: Общество и политика | Просмотров: 111 | Добавил: abel | Теги: зсу | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close