00:18
Бенксі виручені гроші за 50 своїх робіт передасть на допомогу Україні

"Я зробив 50 таких трафаретів, а всі виручені кошти підуть нашим друзям в Україні. Завітайте на сайт banksy.legacyofwarfoundation.com", – написав Бенксі.

бенксі Україна

зображення: banksy.legacyofwarfoundation.com

На сайті благодійного фонду Legasy Of War зазначається, що кожну з 50 робіт художника підписано і пронумеровано, один покупець може придбати лише один екземпляр за ціною 5000 фунтів стерлінгів. Кожен екземпляр покладений у дерев’яну раму та унікальний, оскільки подряпини на трафаретах відрізняються, адже художник власноруч наносив їх ножем для піци на кожен окремий трафарет.

Продаж трафаретів проводить міжнародний благодійний фонд Legacy of War, який займається підтримкою спільнот, що постраждали від війни.

На кошти, зібрані від продажу робіт Бенксі, фонд планує придбати машини швидкої допомоги та інші засоби пересування, які допомагатимуть на Донбасі евакуювати людей з інвалідністю, людей літнього віку та загалом цивільних.

"Ми надішлемо генератори, газові обігрівачі та ліхтарі, що живляться від сонячної енергії, громадам, у яких немає електроенергії. І ми продовжимо нашу підтримку прихистків у Києві для жінок та ЛГБТК-спільноти", – розповів генеральний директор Legacy of War Foundation Джайлз Далі.

Другие интереcные современные новости:

загадка появления аномалий на обратной стороне Луны

 

Различия в массе, облике и структуре видимого и обратного полушарий Луны оказались связаны с тем, что спутница Земли столкнулась с небольшой карликовой планетой.

Новость из рубрики: Наука, техника и Hi-Tech |

Категория: Культура и учёба | Просмотров: 83 | Добавил: adminA | Теги: Картина, Бенксі, продаж, україна | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close