00:11
Комплекти радіолокаційного обладнання отримала від Литви Україна

Литовські Військово-Морські Сили передали ВМС України комплекти радіолокаційного обладнання, яке допомагатиме вести спостереження над акваторією моря. Про це повідомили в литовському військовому відомстві.

Своєчасне викриття, ідентифікація та супроводження будь-яких ворожих цілей є одним з важливих завдань сучасних і перспективних засобів ППО-ПРО усіх країн світу.

Враховуючи, що в Україні йде війна вже понад 18 місяців, а росія тероризує не тільки на суші, а й захопила Азовське море та блокує Чорне море, Силам оборони просто необхідне радіолокаційного обладнання, якого недостатньо на озброєнні наших військ.

Литовські Військово-Морські Сили передали ВМС України комплекти радіолокаційного обладнання.

Зазначають, що радарні комплекти призначені для забезпечення морського спостереження.

Обладнання відправлено відповідно до запитів ВМС України.

"Для України, яку руйнує війна росії, це радіолокаційне обладнання матиме велике значення і для захисту її територіальних вод, і для гарантування безпеки її громадян", цитують у повідомленні слова міністра оборони Арвідаса Анусаускаса.

У міністерстві зазначили, що не можуть повідомити вартість та кількість переданого обладнання.

У литовському відомстві відзначили, що на період 2024-2026 рр. Литва сформувала новий пакет військової допомоги Україні на суму 200 євро млн.

Окрім регулярних постачань військової техніки, Литва також опікується навчанням українських військовослужбовців.

Нагадаємо, міністр оборони Литви Арвідас Анушаускас 19 вересня взяв участь у засіданні в форматі "Рамштайн" і представив новий пакет військової допомоги для України.

Пакет складатиметься з систем підриву, радарів морського спостереження та боєприпасів для протитанкового гранатомета Carl Gustaf.

Окрім цього, в Литві з вересня ремонтуватимуть танки Leopard для України.

Другие интереcные современные новости:

Сушеные дары моря


Возможность длительного хранения, легкость доставки на дальние расстояния, доступная цена и отменные вкусовые качества делают сушеные морепродукты незаменимо быстрой закуской.

Новость из рубрики: Справки и рецепты |

Категория: Наука, техника и Hi-Tech | Просмотров: 66 | Добавил: adminA | Теги: литва, комплект, обладнання, україна, радіолокаційне | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close