00:26
"Корабельну коаліцію" створили на підтримку України

У Міноборони анонсували створення "корабельної коаліції" на підтримку України. До неї вже увійшли три країни — Велика Британія, Нідерланди та Бельгія. Про це на брифінгу заявив міністр оборони Олексій Резніков.

За словами Олексія Резнікова, у світі є тренд на створення коаліцій довкола України. Однією з таких ініціатив є корабельна.

"Завдяки сьогоднішньому оголошенню Нідерландів про надання мінних тральщиків можемо говорити по суті, що створюється корабельна коаліція", — сказав він.

За інформацією міністра, Велика Британія вже передала два мінні тральщики, на яких офіційно перебувають українські екіпажі та піднято прапор ВМС ЗСУ.

"Вже щонайменше три країни є в складі цієї коаліції. Морська держава Україна буде розвивати свій флот. Плюс ми будуємо український флот в Туреччині. Тепер можемо сміливо говорити, що утворена корабельна коаліція", — наголосив міністр.

Другие интереcные современные новости:

загадка появления аномалий на обратной стороне Луны

 

Различия в массе, облике и структуре видимого и обратного полушарий Луны оказались связаны с тем, что спутница Земли столкнулась с небольшой карликовой планетой.

Новость из рубрики: Наука, техника и Hi-Tech |

Категория: Общество и политика | Просмотров: 63 | Добавил: adminA | Теги: корабельна, україна, коаліція, створення | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close