10:46
В Італії ювелірний салон на величезну суму ледь не пограбувала мураха. ВІДЕО

Звичайна мураха спробувала пограбувати ювелірний салон в Італії і майже вкрала з магазину діамант. Відео з комахою-хуліганкою записали співробітники лавки дорогоцінних каменів, які мало не втратили через неї прибуток. Питання, навіщо мурашці блискучий кругляк, залишилося відкрите.

За різними оцінками, людина співіснує з мурахою на планеті Земля від 2,4 до 2,8 мільйонів років. Але за цей час комахи так і не перестали дивувати двоногих своєю ексцентричністю і винахідливістю. Одна справа, коли вони примудряються вибудувати міст з власних тіл, щоб наваляти осам, і зовсім інша, коли починають красти у людей дещо побільше хлібних крихт.

Відео з мурахою, яка вчинила крадіжку в особливо великих (для комахи, зрозуміло) розмірах, зняв і опублікував на своєму YouTube-каналі користувач rkbiker89. Пограбування сталося в магазині в Італії. Там на столі ювелірного салону зустрілися великий діамант і мураха з маргінальними нахилами.

Ледь помітна комаха забралася на ювелірний стіл і схопила дорогоцінний камінь, що вдвічі перевершує її в розмірах. Як ми знаємо, мурахи дуже сильні істоти і навіть багато в чому можуть бути крутішими за людей у відповідному рейтингу, а ця комаха — прямий тому доказ.

Злодійка попалася самим ювелірам, які і зняли її на відео. Залишається тільки здогадуватися, навіщо комасі знадобився гігантський блискучий кругляк. Втім, деякі припущення знайшлися у тих, кого вона надихнула своєю рішучістю.

Другие интереcные современные новости:


Заметили, что ваши ноготки изменили цвет или появились углубления? Самое время обратиться за помощью к специалисту!

Новость из рубрики: Здоровье и медицина |

Категория: Бизнес и производство | Просмотров: 754 | Добавил: abel | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close