00:13
Використовувати назву "фета" для своїх сирів заборонив Данії суд ЄС

фета Суд Європейського Союзу виніс рішення, що Данія порушила закон, дозволивши своїм сироварам продавати сир з маркуванням "фета" за межами блоку. Про це повідомляє рішення суду.

Фета є зареєстрованим захищеним географічним зазначенням (PDO) з 2002 року в ЄС і тому може вироблятися тільки в Греції відповідно до низки виробничих специфікацій і вичерпного традиційного рецепту з давніми коренями.

Європейська комісія почала судовий процес проти Копенгагена в 2019 році за підтримки Греції та Кіпру, стверджуючи, що Данія порушує законодавство ЄС, не зупинивши свої підприємства, які продають підроблену фету за кордоном.

Копенгаген не заперечував, що продає так звану фету по всьому світу, але замість цього вказував, що правила ЄС про географічні зазначення не поширюються на експорт.

Проте Суд ЄС не погодився з цим аргументом і заявив, що бездіяльність уряду Данії ставить під загрозу право грецьких виробників продуктів харчування на справедливий дохід і підриває позицію ЄС у переговорах з торговими партнерами.

Рішення суду є остаточним і Данія повинна негайно його виконати.

Другие интереcные современные новости:

3 слова, которые убивают наш успех


Ни для кого не секрет: слова, которые мы произносим, нередко закладывают успех или неудачу нашим начинаниям. Для того, чтобы достичь того, о чем вы мечтаете, вам надо исключить из своего лексикона эти слова!

Новость из рубрики: PR, реклама и маркетинг |

Категория: Бизнес и производство | Просмотров: 90 | Добавил: adminA | Теги: суд, заборона, сир, Данія, ЄС, Фета | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close