00:32
Засіб проти старіння знайшли вчені

Під час експерименту вчені вивили феномен. Дослідження, проведене вченими з Массачусетської лікарні загального профілю в Бостоні, дало нові висновки про причини старіння. Внаслідок дослідження було встановлено, що обмеження споживання кисню може затримати процеси старіння.

В рамках дослідження були порівняні дані про ссавців, що живуть у середовищі з різним вмістом кисню: 11% та 21%. Виявилося, що тварини, що мешкають у середовищі зі зниженим рівнем кисню, мали тривалість життя в 1,5 рази більшу, ніж їхні родичі, що живуть у нормальних умовах.

Цікаво відзначити, що учасники дослідження, які проживають в оточенні зі зниженим вмістом кисню, також виявляли знижений ризик неврологічних проблем.

Проте слід зазначити, що рівень кисню у дослідженні відповідав вмісту на висоті 5000 метрів, що можна порівняти з базовим табором на Джомолунгмі.

Відомо, що мешканці гірських регіонів часто вирізняються високою тривалістю життя. Тепер вчені наблизилися до пояснення цього феномену. В даний час дослідники активно аналізують отримані дані та прагнуть знайти пояснення цього явища, щоб розробити нові методи боротьби зі старінням.

Наукові дослідження свідчать, що старіння організму залежить від кількох факторів, включаючи генетику та спосіб життя. Особливу увагу слід приділяти поживним звичкам та вибору продуктів, що сприяють довголіттю та загальному здоров'ю.

Експерти стверджують, що одним із ключових моментів є уникнення оброблених харчових продуктів, які часто містять шкідливі жири, цукор та натрій, і можуть викликати різні проблеми зі здоров'ям.

Другие интереcные современные новости:

Масло в МКПП


Любой водитель, приобретая подержанный автомобиль, обязан проверить его механизмы и системы. Безусловно, предыдущий владелец провел предпродажную подготовку.

Новость из рубрики: Автомобили |

Категория: Мода и красота | Просмотров: 906 | Добавил: adminA | Теги: затримка, засіб, кисень, джомолунгма, старіння | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close